Відновлення навчальних закладів Сихівського району після ракетного обстрілу: деталі

Опубліковано:
Фото: Сихів Медіа

Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради, поділився деталями відновлення чотирьох навчальних закладів Сихівського району після ракетного обстрілу 29 грудня 2023 року.

У школі №86 було пошкоджено 7 вікон, 2 дверей та димарі. Станом на сьогодні замінено всі вікна, тому заклад є безпечним навчання дітей. Усі роботи виконані коштом міста.

У ліцеї “Сихівський” знищили 13 вікон різних розмірів, а також 15 склопакетів у окремих вікнах. Крім цього, було пошкоджено деякі двері. Всі вікна замінили, однак триває заміна склопакетів у окремих конструкціях. Заклад буде готовим до проведення уроків 15 січня, як і планувалося. Усі роботи виконані коштом міста.

У садочку №78 вибито 25 вікон, 1 віконно-дверний блок, а також 4 склопакети у окремих вікнах і деякі двері. Наразі розпочали заходи із заміни вікон, але заклад вже сьогодні, 9 січня, мав  відновити роботу у режимі чергової групи. Запрацювати у звичному режимі дитячий садок повинен 15 січня. Усі роботи виконуються коштом міста.

Найбільше постраждав ліцей “Оріяна”: сильно пошкоджено понад 280 вікон, а також 111 дверей (з них 44 потребують заміни, інші ремонту).

Станом на вчора, 8 січня, завдяки благодійній організації зроблено заміри пошкоджених вікон і дверей. Коштом міста вже встановлено 30 вікон на коридорах. Сьогодні, 9 січня, у закладі монтують ще 70 вікон коштом благодійного фонду. Зараз очікують технічного звіту пошкодженої будівлі, щоб якнайшвидше відновити пошкодження.

Орієнтовний початок відновлення навчання в ліцеї “Оріяна” – 15 січня. Впродовж певного часу навчання тут буде у дві зміни, поки всю будівлю не відремонтують.

Додамо, що 29 грудня 2023 року під час ракетного обстрілу, крім 4 навчальних закладів, постраждало також близько 18 будинків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні лікують хлопця зі СМА

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ