“Бути собою”: лекція Незалежності від сихівчанина та культурного менеджера Юрка Вовкогона

Опубліковано:

У четвер, 24 серпня о 17:00 на території Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, що знаходиться на Кривоноса-Замковій відбудеться лекція сихівського культурного менеджера арка Вовкогона, що приурочена до Дня Незалежності України. Зареєструватись на подію можна за посиланням.

Юрко Вовкогон працював культурним менеджером кількох знакових українських артпроєктів та фестивалів, від артбієналє і джазового фестивалю до опери. Менеджер проєктів молодіжної організації YMCA Lviv. Автор і режисер мистецьких проектів та хепенінґів. У 2014—2015 роках воював у складі Добровольчого Українського Корпусу, з 1 березня 2022 року по 3 серпня 2023 року служив у ЗСУ. 30 червня 2022 року отримав важке поранення при захисті Лисичанська.

“Останні тридцять років для більшості з нас “незалежність” було патосним абстрактним словом, яке перетиналося з реальністю раз в році 24 серпня у вигляді вихідного дня, масових гулянь, вишиванок і жовто-блакитних прапорців. Для декого “незалежність” була не менш патосним і далеким поняттям для позначення спадку боротьби попередніх поколінь. Тепер ворог хоче нас знищити через наше бажання «незалежності». І вона стала для нас настільки реальна, як і саме життя. Ми кожного дня бачимо, які жертви доводиться платити заради неї, ми втрачаємо своїх близьких і відчуваємо біль за своїх незнайомих. Тільки зараз, побачивши ціну, ми вчимось цінувати. Тільки зараз ми замислюємось, навіщо нам бути собою”, –- говорить сихівчанин Юрко Вовкогон.

Зустріч приурочена до Дня Незалежності України та є передподією Конгресу Культури UKRAINE! UNMUTED, що матиме місце у Львові 7-9 вересня.

Цей формат започаткований Інститутом стратегії культури. Цьогоріч ІСК проводить Лекцію Незалежності спільно з Фундацією ЗМІН та за її підтримки, а також за сприяння Львівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтерський центр “IDEYA” і науковці: відбулась церемонія нагородження молоді

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ