Волонтерський центр “IDEYA” і науковці: відбулась церемонія нагородження молоді

Опубліковано:

З нагоди Міжнародного дня молоді відбулась вже друга церемонія нагородження молоді “СМІЛИВІ”. Мета цієї церемонії – подяка молоді, яка незважаючи ні на що змінює країну та себе на краще. Про це розповіли у пресслужбі Львівської міської ради.

Цьогоріч нагородили 15 учасників, з них 2 команди та 1 молодий діяч Сихівського району.

“Молодь –це енергія, це драйв, це ідеї, розвиток, це майбутнє. Молодь – це рушій до змін. І добре, що у нас саме така молодь. Вона смілива і наполеглива. Вона будує наше завтра”, – сказав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Переможцями стали:

  • Микола Лехновський – засновник першої молодіжної лабораторії, що супортить всій молоді створювати та розвивати власні стартапи в сфері науки. Номінація: “Мрії, що здійснюються”.
  • Команда простору міського садівництва та городництва “Розсадник”  – публічний простір популяризації міського садівництва та городництва, який з 2021 року розбудовується у парку “Залізна вода” силами громадських організацій “Плато” та “Екотерра”, небайдужих мешканців, міжнародних інституцій, свідомого бізнесу. Номінація: “Екоінноватор”
  • Волонтерський центр “Ideya” – Волонтерський центр “Ideya”. Номінація: “В об’єднанні сила”.

Нагородження проходило у кілька етапів: 21 липня розпочалась реєстрація кандидатів. Відтак кожен міг  подати як себе, так і своїх друзів чи знайомих, які, на його думку, роблять вагомий внесок у розвиток суспільства Далі журі розглядало кожну заявку та виставляло свої бали. Важливою умовою було відповідати віковій категорії від 14 до 35 років. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центр “Жіночі перспективи” запускають оновлений курс “Я можу!”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ