Бульвар на Гашека: до реконструкції і сьогодні

Опубліковано:
Інститут просторового розвитку

Інститут просторового розвитку розповів про те, як реконструкція бульвару змінила вулицю Гашека, що в мікрорайоні Боднарівка. Проєкт бульвару реалізували у 2019 році, однак зміни, завдяки ремонту, видно і сьогодні.

До реконструкції на місці бульвару була типова пішохідна алея пострадянського простору з незручними для пересування замощеними великоформатними плитами, неякісним освітленням, ямами та іншим переліком недоліків. Крім цього, в мікрорайоні не було жодного парку. Тому команда Інституту Просторового Розвитку Львова поставила завдання створити багатофункціональний відпочинковий простір в цьому проєкті.

Для роботи було взято головну алею мікрорайону завширшки 4,5 м та завдовжки 226 м. Команда ІПР вирішила облаштувати зону для активного дозвілля дітей, тому на вул. Гашека з’явилися геопагорби з гумовою крихтою, на яких діти будь-якого віку катаються на роликах, велосипедах чи самокатах. Фактично, це були перші скейтові гірки у Львові з таким покриттям.

Між головною та додатковою доріжками створили простір для відпочинку та спілкування мешканців мікрорайону. Тут також розмістили лавки, стільці, сміттєві урни та міцний кам’яний стіл для настільного тенісу. Освітлення у вигляді ліхтарів встановили на висоті 4,5 м. Це дозволяє не лише подбати про безпеку вночі, а й створити чарівну атмосферу і гарну можливість для мешканців насолоджуватися цим бульваром у темну пору доби.

Для збереження біорізноманіття та створення затишного й приємного місця, де можна сховатися від спеки, були висаджені багаторічники, партерні, мавританські та звичайні газони, а також десятки дерев та кущів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові для дітей з інвалідністю створили унікальний парк розваг.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ