Будівельна афера: вкладники будівельної компанії звинуватили забудовника у шахрайстві

Опубліковано:

Інвестори забудовника “Рубікон Груп” заявили про будівельну аферу під час будівництва ЖК «Етно Дім» на вулиці Вулецькій, яка знаходиться у Сихівському районі.

У відкритому зверненні вкладників компанії “Рубікон Груп”, заявили, що не можуть отримати квартири, в які вклали гроші ще на етапі будівництва, через низку причин, серед яких корпоративний конфлікт всередині компанії, кримінальне провадження, недобудовані секції та не введене в експлуатацію житло через не підключені мережі.

Львів’янин Юрій Мацюк у 2020 році вирішив придбати квартиру в новобудові. Він вклав у будівництво суму, еквівалентну 20 тисячам доларів США. Здати будинок в експлуатацію мали наприкінці 2021 року. Однак досі він недобудований, каже Юрій. І без власних помешкань опинилося майже 400 інвесторів.

“Забудовником ЖК “Етно-дім” є компанія “Рубікон груп”. Я так розумію, що в них зараз стався конфлікт між старим керівництвом і новим. Був відсторонений попередній директор і зараз нове керівництво. Попередній директор забрав велику частину документів з будівництва. І, як говорить нове керівництво, вивів якусь частину грошей звідти”, — каже покупець квартири Юрій Мацюк.

Понад 300 вкладників, які віддали “Рубікон Груп” свої гроші вимагають від забудовника оприлюднити план дій для завершення будівництва та введення в експлуатацію готових будинків. Наразі люди, які вклали гроші у будівництво, створили ініціативну групу і обдумують подальші дії, як відстояти свої права.

Зазначимо, що скандал із будівельною компанією “Рубікон Груп” спалахнув у червні 2023 року, коли екс-директор компанії Тарас Іваньо опублікував на сайті заяву, в якій ішлося про те, що власники незаконно змінило керівництво фірми. Крім цього, він заявив, що організована група осіб намагається заволодіти коштами та активами “Рубікон Груп”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський суд виніс вирок жінці за виправдання війни у “Однокласниках”


Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ