Арсеній Мірзоян заспівав для маленьких пацієнтів Чорнобильської лікарні. Фото

Опубліковано:
Західноукраїнський спеціалізований медичний центр

У День захисту дітей Чорнобильська лікарня на кілька годин перетворилась на простір розваг та української пісні. Дітям малювали аквагрим, батьки брали участь в перегонах на машинках та всі разом співали караоке з Арсенієм Мірзояном.

Щорічно виконавець проводить благодійний велопробіг для лікарні, проте цьогоріч подія не відбувалась через повномасштабну війну. За словами Арсенія Мірзояна, цього літа мали провести п’ятий, ювілейний благодійний велопробіг.

Для маленьких пацієнтів Чорнобильської лікарні також виступили аніматори та лікарняні клоуни, для дітей підготували перегони на біговелах на подвір’ї лікарні, крейдову алею, караоке, майстер-класи та смаколики від лікарняного кафе.

“Дякуємо нашим незмінним друзям – благодійний фонд “Запорука”, благодійний фонд “Крила надії”, благодійний фонд “Із янголом на плечі” – за неймовірно захопливе свято для малечі лікарні. Завдяки вашим спільним зусиллям кожна дитина на святі відчула себе трішки щасливішою!” – розповіли в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В King Cross Leopolis провели благодійне льодове шоу. Фото.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ