Арена Львів залишається без футболу

футбол
Опубліковано:

Фото: Футбол 24

 

Матчі футбольних команд «Руху» та ПФК «Львів» відтепер проходитимуть на стадіоні «Україна». Як пояснили спортсмени, Арена Львів висунула надто жорсткі умови. Команда «Рух» на своєму офіційному сайті описала проблему докладніше:

Попередньо між командами та стадіоном «Ареною Львів» була домовленість, що клуби платитимуть по 210 тисяч гривень за один матч. Проте згодом «Арена» з невідомих причин почала висувати нові умови та зобов’язання, на які клуб не погоджується. Так, директорка стадіону вирішила самостійно вмикати систему підігріву й виставляти командам за це рахунок.

Таким чином, дві львівські команди підписали угоду зі стадіоном «Україна». Спільний лист «Руху», ПФК «Львів» та ТОВ «Карпати» надіслали в УПЛ і ПФЛ, щоб матчі цих команд розвели по різних турах і днях відповідно.

Щодо стадіону «Україна», то він має право приймати матчі та відповідає усім мінімальним вимогам до стадіонів, а його газон перебуває у хорошому стані.

«Зрозуміло, що для розвитку клубу, комфорту наших уболівальників та учасників змагань, ми б дуже хотіли грати на «Арені Львів», але з такою політикою, яку проводить теперішнє керівництво об‘єкту, це, на жаль, неможливо.

Із сумом мусимо констатувати, що управлінці державного об’єкта так і не зрозуміли, яку першочергову місію повинен виконувати львівський футбольний(!) стадіон. Чи можливе життя арени без футболу? Сумніваємося. Але це вже тема іншої розмови…», – кажуть учасники «Руху».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд визначив, коли школи перейдуть на нове харчування

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ