Ану не списуй! Сюжет записуй!

Опубліковано:
Learning

Міністерства культури та інформаційної політики України запрошує учнів 9-11 класів взяти участь у конкурсі “Репортер” та спробувати свої сили у журналістиці.

На переможців очікує крута можливість створити з відомими українськими журналістами спільний матеріал, який буде поширений у топових медіа України.

“Конкурс «Репортер» запустили, щоб стимулювати молодь до вивчення медіаграмотності та стандартів журналістики. І це дуже добре. Адже бути медіаграмотним сьогодні вкрай важливо. Кількість інформації збільшується зараз уже навіть не щодня, а щохвилини. Ми повинні з вами навчитися протистояти фейкам та маніпуляціям в інформаційному просторі,” – коментує тренерка з медіаграмотності та викладачка факультету журналістики ЛНУ Наталя Войтович. 

Щоб стати учасником конкурсу необхідно створити відеосюжет тривалістю до 5-ти хвилин чи аудіоподкаст до 3-х хвилин на одну з трьох тем:

  • Здоровʼя (вакцинація, здоровий спосіб життя, ментальне здоров’я тощо);
  • Екологія (боротьба із забрудненням повітря, охорона лісів, сортування сміття тощо);
  • Історії, які надихають (історії про досягнення і вчинки твоїх однолітків тощо).

Етапи конкурсу:

  • Пройди тест з медіаграмотності. Цей короткий тест допоможе тобі краще підготувати свій матеріал і, можливо, перемогти.
  • Долучися до прямих ефірів з експертами. З 8 по 11 листопада на сторінці Instagram ми проведемо прямі ефіри з експертами, які допоможуть тобі заглибитися в теми та дадуть професійні поради щодо формату.
  • Почуй фідбек на твою ідею від топових журналістів. З 15 по 19 листопада відбуватиметься препітчинг. Під час zoom-сесій ти можеш презентувати ідею на теми, які тобі близькі. Якщо цікаво та хочеш долучитися — реєструйся тут.
  • Надішли свій подкаст або відеосюжет до 24 листопада 2021 року включно.

“Насправді, такі конкурси дуже потрібні, адже ті самі стандарти журналістики потрібно знати не лише журналістам. Розвиток соціальних мереж та гаджетів дозволив майже кожному стати «журналістом» і поширювати інформацію у своєму профілі Інстаграм, фейсбук чи Тік-ток і т.д. І не завжди ця інформацію відповідає етичним стандартам,” – ділиться тренерка з медіаграмотності. 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ