День Сихова у фото та коментарях. Як фестивалив найбільший район Львова (фоторепортаж)

Опубліковано:

 

18 серпня у Львові вдруге відзначали День Сихова. Цьогорічний фестиваль провели на площі перед Культурно-освітнім центром ім. Довженка. За підрахунками організаторів, на захід завітали близько тисячі гостей.

День Сихова — це свято добросусідства, розваг та культурного відпочинку. Фестиваль у найбільшому районі міста проводять вже вдруге. На цей раз майданчиком стала відома сихівчанам та сихівчанкам площа перед кінотеатром ім. Довженка. За словами головного редактора «Сихів Медіа», яке є співорганізатором фестивалю, таку локацію обрали невипадково.

«Це місце добре видно для всіх, хто гуляє поруч, тут великий потік людей, тож навіть ті, хто не збирався йти на День Сихова або не чув про нього, можуть долучитися, якщо їх з боку щось зацікавить», — пояснює Віктор Петров.

І з локацією дійсно не прогадали. Загалом за весь фестивальний день на площу прийшло близько тисячі людей. Хтось усією сім’єю, хтось — компанією друзів, а хтось — у гордій самотності. Розважали гостей драйвовою музикою, майстер-класами, показовими виступами хіп-хоперів, імпро-шоу та іншим.

Наприклад, дев’ятирічна Евеліна прийшла на фестиваль з татом. І поки чоловік купував доньці морозиво у місцевого підприємця, що долучився до фестивалю, вона розважалася на слеклайні.

«Ми планували похід сюди ще з п’ятниці і я дуже чекала, адже за літо усі гойдалки у нашому та сусідньому дворі вже набридли. А тут щось новеньке! — ділиться враженнями дівчинка, вправно балансуючи. — Я вже встигла і потанцювати, і аква-грим зробити, тепер лишилося ще морозива поїсти і тоді взагалі буду задоволена!».

Емоції Евеліни розділяє і малеча, що бавиться на імпровізованому футбольному полі. Для найменших тут встановили ворота і роздали м’ячі. У ціль потрапляють далеко не всі, але посмішок на обличчі не займати.

Для більш дорослої аудиторії організатори зробили лаунж-зону, де можна було полежати, покурити кальян, послухати музику і просто поспілкуватися.

«У фестивалі є і освітня, і розважальна складова. Наприклад, діти могли під відкритим небом вчити англійську, старші — дізнаватися про локальні громадські ініціативи. А розважатися тут можна на всій території: це і фітнес, і йога, і воркшопи — все, що завгодно», — каже Віктор Петров.

Крім того, за його словами, на Дні Сихова вперше представили речі бренду «Шмот». Це одяг, дизайн якого розробляли львівські митці, і вироблений він також у Львові.

«Об’єднавши так багато різних заходів в одному місці, ми хотіли показати, що влаштувати можна будь-що. Головне — згуртованість суспільства. Це один із гарних прикладів співпраці громадського сектору, бізнесу і місцевої влади», — зазначає співорганізатор.

Віктор Петров також розповів і про плани на наступний рік. Скоріше за все, сихівчани і сихівчанки побачать фестиваль із ще більшим розмахом.

«Ми хочемо показати, що життя у Львові є і поза центром. Власне, ті ініціативи, які народжуються зараз на Левандівці, Знесінні — добрий приклад. Ймовірно, наступного разу ми об’єднаємо наші зусилля і зробимо щось спільне», — каже Віктор Петров.

Організатори фестивалю — «Сихів Медіа» та ГО «Інститут суспільних ініціатив» — наголошують, що захід не був би можливий без активної підтримки партнерів. Серед них і Культурно-освітній центр ім. Довженка, і Сихівська райдержаміністрація, Громадські організації «Час справедливості», «Кращий Сихів», «Рідний Сихів», а також —Торговий Комплекс «Шувар».

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ