5 найцікавіших туристичних маршрутів весни

Опубліковано:

 

З приходом тепла саме час відправитися у якусь невелику подорож, яка, утім, запам’ятається надовго. «Сихів Медіа» підібрало для вас п’ять цікавих і неординарних маршрутів. Попереду довгі вихідні, тож плануйте їх заздалегідь.

Долина нарцисів

Це мальовнича локація на Закарпатті у 4 км від міста Хуст. Заповідна територія розташована між річками Тиса і Хустець. Тут щороку сходять мільйони диких білих нарцисів. Долина входить до одного з біосферних резервів ЮНЕСКО. А самі нарциси відносять до червонокнижного виду рослин.

Цього року цвітіння очікується на початку травня. Вхід на територію платний.

Актовський каньйон

Його ще називають «Каньйон Диявола» або «Малий Крим» через схожість із Великим Кримським каньйоном. Актовський каньйон є частиною Національного природного парку «Бузький Гард». Він розташовується на річці Мертвовід поблизу села Актового Вознесенського району Миколаївської області. Ця локація нагадає вам каньйони з американських фільмів. Крім того, тут можна побачити унікальні гірські тюльпани й позайматися скелелазінням.

Цвітіння трав у біосферному заповіднику «Асканія-Нова»

На перший погляд ця локація може здатися банальною і аж занадто відомою. Однак навіть ті, хто вже приїздив сюди, повертаються знову. Тут можна зустріти не лише унікальних тварин, а й цвітіння ковили, яка покриває весь заповідник сріблястим серпанком. Також можна зазнимкувати цвітіння катальпи, бузкової алеї та багато іншого. Туристам радять сюди приїздити з середини квітня і до червня, аби заскочити природу у повному розквіті.

Ландшафтний парк у Буках

Він розташований у селі Буки Сквирського району Київської області.

Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Вхід на територію безкоштовний. Однак у деякі частини можна потрапити лише з екскурсоводом за символічну плату. Тут туристам трапляються чимало диких тварин. На території розташований міні-зоопарк і багато різних скульптур. Окремою прикрасою є Поляна казок з пегасами, драконами, Ктулху та іншими істотами.

Бузковий Гай

Знаходиться на південній околиці смт. Диканьки Полтавської області. Локація є рукотворною. Сюди свого часу звозили саджанці з усієї Європи. Тут немає засилля туристів, але є гарні краєвиди і аромати. Якщо ви втомилися від звичного бузку, який продають бабусі на стихійних ринках, а хочете чогось більш екзотичного, але й рідного, точно варто їхати. З середини травня і аж до липня тут буде квітнути усе.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ