“Це було найкраще тренування, яке я взагалі проводив,” – Павло Дьокін про відкриті тренування з ветеранами

Опубліковано:

У суботу, 4 січня, у спортивному клубі “Крук”, який нещодавно відкрив військовослужбовець Павло Дьокін, відбулося перше відкрите тренування для ветеранів. Засновник клубу поділився з редакцією “Сихів.Медіа” своїми враженнями та планами на майбутнє. 

“Крук” — це простір кікбоксингу, змішаних єдиноборств та фізичного розвитку, розташований у приміщенні школи №13, що на вул. Драгана, 7. Клуб створений для підтримки ветеранів та формування здорової і свідомої молоді. 

Його засновник — Павло Дьокін, військовий 3-ї окремої штурмової бригади. Львів’янин все життя проживав на Сихові й закінчив тут школу №72. Військовий досвід та спілкування з побратимами підштовхнули Павла до ідеї створення клубу. 

“Я вперше займався з хлопцями, які мали поранення та ампутації й це було дуже сильно та для мене якось по-особливому. Я б сказав, що це було найкраще тренування, яке я взагалі проводив.”

ділиться з нами своїми враженнями засновник “Круку”. 

Павло розповідає, що у клубі ветерани будуть займатися фізичною підготовкою, різного роду вправами для підвищення або набуття досвіду в бойовому мистецтві. Можливо, будуть окремо проводити заняття з боксу,  додадуть різного роду вправи для розвитку вестибулярного апарату. 

Павло Дьокін старатиметься підібрати індивідуальний підхід до кожного учасника клубу, на першому зібранні якого було 8 ветеранів. Надалі тренування планують проводити раз у два тижні або ж раз у місяць. Це залежатиме від кількості охочих та бажання військових приходити в “Крук” і проводити там час.

“Такі тренування взагалі важливо проводити, бо це як мінімум морально та психологічно розвантажує хлопців. Я знаю як важко їм постійно знаходитися в стінах лікарень, бо сам після поранення був у шести чи семи госпіталях по всій Україні. І мені хочеться давати можливість хлопцям свого роду розвантажуватися в такій атмосфері.”

зазначає Павло Дьокін.

Такі тренування будуть корисними для ветеранів, які проходять реабілітацію і мають бажання провести час у дружньому й теплому колі однодумців. “Крук” —  це не лише про спорт, але й про моральну підтримку й хороше проводження часу разом. Інформацію про тренування та розклад ви можете знайти на сторінці клубу в Instagram.

Соломія Добрянська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Для мене цей мурал — це насамперед честь”: про стінопис у спортивному клубі “Крук”

Сихів Медіа