Минулоріч до міського бюджету Львова надійшло 631,76 млн гривень за оренду землі. У трійці лідерів опинилися Шевченківський, Сихівський та Залізничний райони.
У 2024 рекордними стали надходження коштів до бюджету за фактичне землекористування — 35,6 млн гривень. На такі результати вплинув відділ правового забезпечення департаменту, який подав майже дві сотні позовних заяв та судових наказів. Зокрема й щодо стягнення заборгованості за оренду землі, безпідставно збережених коштів та за договорами про відшкодування витрат. Це принесло надходження коштів на суму понад 60 млн грн.
“Якщо раніше найдорожчою була оренда в центральній частині Львова, то нині, зважаючи на зміни у чинному законодавстві, чіткої градації вже немає. Натомість дедалі актуальнішими й затребуванішими стають великі площі, розміщені на околиці міста”
зазначають у Львівській міській раді.
Фахівці департаменту природних ресурсів, будівництва і розвитку громад пояснюють, що зараз у Львові підприємці масово оформляють земельні ділянки під промислові потреби. Місто всіляко цьому сприяє, бо це приносить додаткові робочі місця та податки в бюджет громади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд арештував ділянку на Козельницькій, де будують житловий комплекс