70-річного чоловіка засудили до 10 років ув’язнення за вбивство жінки

Опубліковано:
eXplorer.lviv.ua

Львівський апеляційний суд розглянув скаргу на вирок Сихівського районного суду залишив без змін вирок чоловіку, який вбив жінку та закопав її рештки території Снопківського парку. В листопаді 2020 року львів’янин вбив жінку, розчленував, склав фрагменти її тіла в поліетиленові пакети та виніс їх в парк. Рештки тіла жінки знайшли 13 квітня 2021 року. Чоловікові призначили остаточне покарання у виді 10 років позбавлення волі.

На ґрунті особистих неприязних відносин обвинувачений кілька разів ударив кухонним ножем в ділянку грудної клітки потерпілої, внаслідок чого жінка померла. Щоб приховати сліди вчиненого злочину, він розчленував тіло у ванній ножівкою для металу та склав його частини у поліетиленові пакети. Опісля виніс фрагменти тіла на територію парку “Снопківський”.

“Вироком суду першої інстанції 70-річного уродженця с. Давидів Пустомитівського району, львів’янина, раніше несудимого визнано винним у вбивстві львів’янки та призначено остаточне покарання у виді 10 років позбавлення волі. Строк відбуття покарання рахувати з часу його фактичного затримання, тобто з 15 квітня 2021 року. Стягнути з обвинуваченого на користь держави 24 142 грн 93 коп. витрат на залучення експертів,” – зазначили в пресслужбі Львівського апеляційного суду.

Цивільні позови, які подали син та донька потерпілої, задоволено частково. Судом призначено стягнути з обвинуваченого 8 240 грн матеріальної та 300 000 грн моральної шкоди, а також 7000 грн понесених витрат на правничу допомогу для сина. та 300 000 грн моральної шкоди для доньки.

За результатами розгляду апеляційної скарги захисника, суд не вбачав правових підстав для виправдання обвинуваченого. Колегія суддів судової палати прийняла вирішення залишити вирок Сихівського районного суду Львівської області від 5 січня 2023 року залишити без змін, апеляційну скаргу захисника – без задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водія, який керував автівкою в стані наркотичного сп’яніння, позбавили водійських прав на 10 років.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ