14 червня біля Арени Львів автолюбителі організували черговий Drift training

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Цієї неділі відбулось чергове тренування автолюбителів на парковці поруч з Ареною Львів. Цьогоріч хлопці відкрили сезон 1 березня, з того часу провели уже близько 10 тренувань.

Організацією яких займаються Андрій Кулик та Олексій Виговський. Вони проводять велику роботу, адже на сьогодні організація дріфт-тренерувань у Львові — це дорого.

Для проведення одного тренування необхідно орендувати майданчик, знайти маршалів, купити та натягнути стрічку, організувати заходи безпеки та колеса. Також організатори продумують та контролюють тренувальний процес, конфігурацію траси по якій будуть їхати машини, проводять брифінг для пілотів. І, звичайно, шукають спонсорів, аби перекрити витрати на вищеперераховані послуги.

Натисніть на фото, щоб переглянути галерею:

“Практично усі, хто у Львові займається дріфтом, приїжджають до нас на тренування. У нас немає якось виокремленої організації, ми усі цікавимось автоспортом”, – пояснив один з організаторів тренувань Андрій Кулик.

В Україні автоспорт не є достатньо розвинений, за словами Андрія, з кожним роком ситуація стає все гіршою.

“Асоціація автоспорту раніше більше допомогала, в них було більше повноважень. При організації чи то раллі, чи то дріф, чи то драфт Асоціація спорту сама організовувала швидку, пожежну машину. Зараз вони цього не роблять і нам доводиться закривати це самим. Наприклад, простій пожежної машини за годину коштує 1200 гривень і якщо ми тренуємось 6 годин, плюс оренда майданчика, то виходить велика сума”, – розказав автолюбитель Андрій.

Натисніть на фото, щоб переглянути галерею:

Однією з основних проблем в організації тренувань на думку Андрія є те, що їм доводиться самостійно орендувати майданчик. Хлопцям хотілося б більше підтримки від міста, адже вони не роблять нічого незаконного, турбуються про безпеку учасників та про культуру автоспорту загалом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про вулицю Олександра Довженка.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ