Фото: Сихів Медіа

Ярмарок на Сихові закрили через вибух у центрі Львова

22 Грудня 2018 в 22:31

22 грудня на проспекті Свободи в одному з будиночків різдвяного ярмарку стався вибух газового балону, внаслідок чого постраждали 4 осіб. Комісія ЛМР вирішила закрити всі ярмарки у місті.

Рішення про закриття ярмарків на просп. Свободи, пл. Ринок та просп. Червоної Калини приймали на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС. Районні комісії з обстеження мають до 17:00 23 грудня обстежити ярмарки на наявність газового устаткування та перевірити стан їх протипожежної безпеки. Після буде прийнято відповідне рішення про доцільність відновлення роботи ярмарків.

Також мерія скерує відповідне звернення у правоохоронні органи щодо вжиття відповідних заходів та притягнення до відповідальності винних осіб.

Через вибух на проспекті Свободи постраждали 4 осіб. За словами міського голови Львова, двоє осіб — хлопець і дівчина 22−23 років — перебувають в опіковому відділенні. Ще двоє осіб — чоловік 50 років та дівчина 23 років — перебувають в реанімації. Стан дівчини важкий, є опіки обличчя, дихальних шляхів. Стан чоловіка дуже важкий. На поверхні тіла 50% опіків.

Всі постраждалі — працівники одного закладу, де власне і стався вибух.

Лікування та реабілітацію постраждалим від вибуху мають компенсувати організатори ярмарку.