Фото: Сихів Медіа

«Українська — це дуже круто!» На Сихові школярі отримують круасан за гарну оцінку з мови

28 Лютого 2020 в 17:42

На Сихові магазин «Делікатеси» (Драгана,13) проводить оригінальну акцію, щоб заохотити учнів вчити українську мову.

Акцію під гаслом “Українська – це дуже круто!”  влаштували для львівських учнів 5-8 класу. За гарну оцінку їх пригощають смачними круасанами. Щоб долучитися до акції, діти повинні зайти до крамниці із шкільним щоденником та показати продавцеві високі бали з української мови – це 10,11 і 12.

Чи насправді учні отримують смаколи, вирішив перевірити наш юний кореспондент Андрій Чорний, який отримує гарні оцінки. “Я прийшов у магазин і сказав, що прийшовза круасаном за гарну оцінку з української мови. Мене попросили показати щоденник. Продавчиня сфотографувала мою оцінку і за це дала вишневий круасан. Акція дійсно дуже потрібна і класна!”, — ділиться враженнями Андрій. 

Акція набирає популярності – розповідають у крамниці. Протягом дня за круасанами заходять десяток школярів із високими балами у щоденниках. Такими результатами в магазині задоволені.

“Нам хотілось придумати щось оригінальне і разом з тим заохотити школярів вчити українську мову. Із понеділка по п’ятницю до нас приходить багато дітей!”, — говорить директор магазину.