Фото: Сихів Медіа

З вересня школярі знову можуть безкоштовно їздити у громадському транспорті

2 Вересня 2019 в 12:48

З вересня діти шкільного віку знов матимуть право на безкоштовний проїзд під час начального року. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

З першого вересня діти шкільного віку мають право на безкоштовний проїзд під час навчального року за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра.

«У нас є ухвала сесії Львівської міської ради, яка надає дітям шкільного віку право на пільговий, тобто безкоштовний, проїзд в автобусних маршрутах загального користування за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Таке право учні мають протягом навчального року, за винятком періоду літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах.», — розповів  начальник управління транспорту ЛМР Олег Партика.

Право на пільговий проїзд мають лише учні загальноосвітніх шкіл, не училищ. А також пільги діють лише в міському транспорті, оскільки тризначні маршрути не підпорядковуються Львівській міській раді, і там вказані пільги не діють.

Нагадаємо, що у травні минулого року  на сесії Львівської міської  прийняли ухвалу, яка передбачає безкоштовний проїзд учнів у міських автобусах та електротранспорті протягом навчального року з понеділка по п’ятницю.