Фото: Сихів Медіа

Як у «Джерелі» малеча святкувала дитяче свято (фоторепортаж)

1 Червня 2018 в 21:32

1 червня, у День захисту дітей, Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» влаштував для маленьких львів’ян свято з майстер-класами, ярмарком та концертною програмою. Цього року центр запросив до себе усіх бажаючих.

Понад 300 дітей із батьками 1 червня прийшли до Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» на Сихові, аби відсвяткувати Міжнародний день захисту дітей. Для цього закладу святкування стало вже традиційним, однак цього року організатори запросили приєднатися до нього усіх бажаючих.

«Це велике інклюзивне свято, на яке ми спеціально запрошували дітей зі шкіл, садочків з батьками, щоби вони не боялися і бачили, що «Джерело» є відкритим. Так, тут особливі діти, але вони також діти і так само люблять бавитися, слухати пісні, танцювати, їсти піцу, як і всі інші», — каже піар-менеджерка «Джерела» Ілона Кадацька.

Аби малеча не нудьгувала, на території центру облаштували кілька десятків розважальних локацій: майстер-клас з плетіння віночків, з розпису хною, малювання на піску тощо. Однак цьогоріч організатори додали і дві особливих точки: намет, де проводили уроки толерантності, та інклюзивну локацію «Відчуй по-іншому».

«Клуб «4 лапи» допоміг нам з уроками толерантності. Вони розповідали, як поводитися з тваринами — не просто як за ними доглядати, а з акцентом на те, що вони наші друзі, що їх не можна ображати, — пояснює Ілона Кадацька. — А у «Відчуй по-іншому» дітям пропонували, наприклад, зав’язати очі і спробувати щось намалювати, аби вони відчули, що є люди, які не бачать або не чують, але так само можуть жити повноцінним життям».

Однак найпопулярнішим майданчиком для ігор тут стали поліцейська та пожежна машини. Представники цих служб розповідали про свою роботу, про правила поведінки, показували свій інвентар та ін. Пожежники навіть влаштували свого роду фонтан — ввімкнули воду і пустили її по шлангу. Радощам дітлахів не було меж.

«Це свято проходить вже четвертий рік, але три роки ми робили його більше для наших дітей, «джерельних», а минулого зробили розсилку по сихівських школам і побачили, що є добрий відгук. Тому і вирішили цього року зробити масштабнішим. Думаю, наступного разу вигадаємо ще більше цікавого. Адже бачимо, що людям це подобається», — додала піар-менеджерка.

Фото: Ярослав Тимчишин / Сихів Медіа