Фото: Сихів Медіа

У Wiki-бібліотеці відбувся тренінг зі створення проектів (Фото)

8 Жовтня 2019 в 11:50

Громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив» організувала практичний дводенний тренінг з розробки проектів.

У Wiki-бібліотеці відбувся практичний дводенний тренінг для мешканців Сихівського району. Учасники опановували базові знання з проектного менеджменту, проаналізували потреби громади та дізнавались про шляхи фінансування власних проектів.

В перший день активісти створили спеціальну мапу, на якій визначали позитивні і негативні сторони Сихівського району. Мета такого завдання — з’ясувати місця на Сихові, які потребують змін. Після чого учасники перейшли до аналізу проблем та пошуку шляхів вирішення.

«В перший день вдалося створити атмосферу затишку і довіри та донести цінності й принципи програми «Активні Громадяни»: будівництво довіри та взаємодопомоги між людьми, важливість колективної роботи та залучення якомога більшої кількості людей», — розповідає проектна асистентка Олександра Янченко.

 

 

На другий день учасники поглибились в роботу: визначали аудиторію та мету проекту, стейкхолдерів та можливі схеми просування. Загалом захід відвідало десятеро людей. Активістка Роксолана Токарська прийшла на тренінг, аби підвищити свої навики в проектному менеджменті.

«Тренінг був цікавим та корисним, оскільки ми отримали практичні навички, які можна використовувати не тільки в соціальних проектах, але й у бізнесі. Була позитивна атмосфера, яку створили організатори. Мені сподобалось завдання «Картування району», де ми виділяли слабкі та сильні сторони Сихівського району. Зараз в мене вже з’явились ідеї для проектів, про які ще не можу розказати», — розповідає Роксолана Токарська.

 

 

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.