Фото: ЛМР

Дитячі та спортивні майданчики. Що планують будувати в районі пр.Червоної Калини-Хуторівки

11 Лютого 2020 в 16:50

Вчора, 10 лютого відбулось громадське обговорення детального проєкту території у районі просп. Червоної Калини, вул. Рахівської, Козловської та Хуторівки.

Згідно із детальним планом території тут планують побудувати спортивні та дитячі майданчики з облаштуванням на території зелених насаджень. Окрім цього, в ЛМР обіцяють забезпечити комфортні умови проживання і убезпечити мешканців від шуму та вібрацій.

Також на цих вулицях проєктуватимуть “пасивні будинки” (ред.- у пасивному будинку використовують природні джерела енергії), використовувати сонячні панелі, водонагріваючі колектори, енергоощадні котли тощо. 

Із детальнішим планом території можна ознайомитись  за посиланням.

 

 

Термін реалізації проєкту становить від 3 до 7 років. Замовником проєкту детального плану території є Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ФОП Свидницький Р. В.

Додамо, що свої письмові зауваження та пропозиції до проєкту можна подавати до 2 березня 2020 року до Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення. Телефон для довідок: (032) 2 97 57 86.