Фото організаторів

В неділю у Львові пройде безкоштовний фестиваль «Вітер На-Дії». Програма,локації

13 Вересня 2019 в 18:36

15 вересня відбудеться четвертий Всеукраїнський молодіжний Фестиваль «Вітер На-Дії»  на території Українського Католицького Університету (вул. Козельницька, 2). Про це йдеться на Facebooк-сторінці.

Програма налічує понад 60 подій і 100 спікерів. Із програмою можна ознайомитись в додатку, який створили спеціально для фестивалю, в ньому можна знайти інформацію про про розклад, карту локацій, список спікерів тощо.

Фестиваль розпочнеться Архиєрейською Літургією, яку очолить Митрополит і Архиєпископ Філадельфійський Владика Борис Гудзяк, Президент УКУ. Він об`єднає гостей та спікерів з різних регіонів, різних країн, а також представників різних конфесій України. Під час «Вітру» зустріч з відомими підприємцями, блогерами, митцями, стартаперами, музикантами та телеведучими стане можливою для всіх зареєстрованих учасників.

Протягом цілого дня на денній та вечірній сцені триватиме музична програма, яка завершиться виступом гурту Антитіла. Серед гуртів, які також можна почути цього дня — ДикоBrass, Kana Band, PopryVse, SofiBand 2018, Quo Vadis_DDS, ModernFolk та інші.

Фестиваль відбудеться у кількох корпусах Українського Католицького Університету, зокрема у Центрі Шептицького УКУ,  Академічному корпусі та Церкві святої Софії-Премудрості, а також у Стрийському парку та дерев’яній церкві Блаженних мучеників УГКЦ (вул. Стрийська 29а).