Фото: Сихів Медіа

WIKI бібліотека: назустріч 2020-му і підсумовуючи 2019-ий

3 Січня 2020 в 16:19

У перші дні нового року хочеться оглянутися назад і подивитися, що було зроблено, оцінити пройдений шлях та виділити орієнтири подальшого розвитку!

WIKI бібліотека стартувала 16 червня 2019 і з того моменту її досягнення ростуть у геометричній прогресії. За цей час ми маємо більше 800 нових читачів/ок, провели 83 події, які відвідали більше 1300 гостей, а наша фейсбук-сторінка здобула понад 1350 підписників/ниць.

За минулий рік у стінах бібліотеки лунали музика і сміх, говорили англійською і проводили досліди, знімали відео і писали Вікіпедію. Один з наших студентів курсу «Англійської мови для дорослих», якось зізнався, що він сам не з Сихова, а доїжджає сюди на навчання, бо любить цей район. Таким чином бібліотека, яка була запланована, як освітньо-комунікаційний простір Сихівського району, за півроку стала місцем зустрічі для мешканців усього Львова.

«Редагуй своє життя» – не лише слоган, а й результат співпраці колективу бібліотеки, стратегині Діни Волинець (окрема подяка Pro Bono Club Ukraine) і відвідувачів/ок. У процесі напрацювання стратегії розвитку 2020-2025 ми заклали підхід спільного управління діяльністю усім колективом, щоб разом творити/редагувати/наповнювати простір бібліотеки, щоб він був для людей і кожен реалізовував свої потреби. Усе було б неможливим без партнерів і чудових ентузіастів/ок, з якими нас звели спільні цінності. Насамперед вдячні управлінню культури ЛМР і ЦБС для дорослих міста Львова за те, що сприяють і допомагають. Дякуємо і цінуємо Вікімедіа Україна, Lviv Open Lab, Сихів Медіа, Інститут Суспільних Ініціатив, Центри Едукації, Гільдія вчителів. І особисте спасибі за підтримку Андрію Садовому, Андрію Москаленку, Наталі Бунді, Анастасії Нечипоренко, Любові Цяпало, Юрію Булці, Тарасові Репицькому.

У 2020 буде ще більше всього! У найближчому майбутньому плануємо запускати освітні проєкти для дорослих та дітей, стати «green library» і загалом змінювати світ на краще, починаючи з Сихова.

Юлія Федорів, культурна менеджерка WIKI бібліотеки