Фото: Віктор Винник та гурт МЕРІ

Віктор Винник та гурт МЕРІ записали новий кавер на відомий шлягер «Бувай ми здорова»

18 Травня 2020 в 16:11

Партнерська публікація

Нещодавно Віктор Винник і гурт МЕРІ записали кавер на популярний шлягер 20-х років минулого століття – пісню «Бувай ми здорова». На думку музикантів, пісня вдалася, тому вони вирішили зняти на неї кліп.

До співпраці запросили давнього друга і відеографа МЕРІ, режисера Олега Бачинського. Для того, щоб передати настрій і атмосферу Львова міжвоєнного періоду, учасники гурту перевтілились у знаменитих львівських батярів.

«Задум кліпу дуже простий і полягає в емоційних образах, які підкреслюють зміст пісні. Все це вкупі з галицькою «ґварою», діалектом тих часів, створює особливий настрій і неповторний романтичний шарм старого Львова», – розповіли музиканти.

Додамо, що ідею записати кавер підкинула радіостанція «Люкс FM Львів», яка започаткувала проєкт переспівів давніх галицьких пісень на новий лад.

«Такі проєкти потрібні ще й для того, аби донести новим поколінням пісенно-історичну спадщину і тим самим продовжити життя цим унікальним творам. Адже, попри те, що ці пісні з категорії «ретро», вони дуже сучасні та не заслуговують на забуття», – говорить фронтмен гурту Віктор Винник.

Презентацію кліпу запланували до дня міста Львова, але карантин вніс свої корективи. Пісня і відео стануть першими доробками з майбутнього альбому Віктора Винника і МЕРІ, над яким команда нині активно працює.

Переглянути новий кліп можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про вулицю Тернопільську.