Фото: Zaxid.net

Вул. Хуторівку нарешті відкрили для транспорту

17 Вересня 2020 в 15:53

Від сьогодні вулицю Хуторівку повністю відкрито для проїзду транспорту. Підрядна організація ТзОВ «Онур», на замовлення ЛКП «Львівавтодор», завершила заміну всіх комунікацій і нанесення дорожнього покриття. Про це повідомили на офіційному сайті Львівської міської ради.

«Всі роботи з асфальтування проїзної частини вул. Хуторівки завершено, тому її вже відкрили для проїзду з двох сторін. Через два тижні підрядник розпочне наносити розмітку і завершить асфальтування велодоріжок і влаштування хідників. Тобто в найближчі два тижні всі роботи будуть завершені, а до кінця жовтня по вул. Хуторівка поїде тролейбус”, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Загалом, під час капітального ремонту на вул. Хуторівка було проведено заміну всіх комунікаційних мереж, облаштування дощової каналізації, влаштування контактної мережі тролейбуса, велосмуги, світлофорних об’єктів, зупинки громадського транспорту, заміну опор вуличного освітлення і влаштування благоустрою.

Завершити роботи планувалося до 30 вересня 2020 року, втім підрядник впорався трохи швидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Старшу школу ліцею «Сихівський» закрили на карантин