Фото: Леся Кічура 

Львівська казкарка Леся Кічура отримала почесну літературну нагороду

6 Травня 2020 в 15:28

Львівська казкарка Леся Кічура стала лауреаткою літературної премії імені Наталі Забіли. Цю відзнаку за найкращі літературні твори щороку вручає дитячий журнал «Малятко».

Дитячий журнал «Малятко» щовесни нагороджує одного автора премією імені Наталі Забіли за кращі твори для дітей. Ця премія заснована ще 1988 році, щоб привернути увагу до проблем літератури саме найменших читачів.

Цього року редакційна колегія вирішила нагородити відзнакою казкарку з Львівщини – Лесю Кічуру. Лише за останній рік на сторінках «Малятка» маленькі читачі з усієї України познайомилися з такими Лесиними казками: «Пригоди кита у Венеції» (№3), «Веселковий ангел» (№5), «Як море собі друзів шукало» (№9), «Як мигдалеві пряники містом мандрували» (№12).

«Премія ім. Наталі Забіли — моя давня і велика мрія! Я дуже радію, що редколегія видання цьогоріч присудила її мені. Це виклик і стимул ще більше віддатись казкотворенні, глибше поринути в дивовижний світ магії творення текстів для малечі», — говорить Леся Кічура.

Також казкарка відома своїм соціально-книжковим проєктом «Добрі мамині казки», який має на меті популяризувати читання у молодшому шкільному віці через особисті зустрічі з автором.

Спеціально для «Сихів.медіа» Леся Кічура читає чарівні казки для наших найменших слухачів. Відео від авторки виходить на нашій сторінці у Facebook щоп’ятниці. Не пропустіть!