Фото: lia.lvivcenter.org

Шпиталь ім. Шептицького консультуватиме пацієнтів з підозрою на коронавірус

31 Березня 2020 в 12:51

Від сьогодні, 31 березня Шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького курії Львівської Архиєпархії УГКЦ консультуватиме пацієнтів телефоном та/або з виїздом додому. Зокрема і до тих, у кого є підозра на коронавірус. Про це повідомили на сайті ЛМР.

ЛМР та Благодійний фонд «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького курії Львівської Архиєпархії УГКЦ» підписали Меморандум про співпрацю. Окрім консультації пацієнтів з підозрою на коронавірус, які не уклали угоди з сімейним лікарем та тих, хто повернувся з-за кордону, Шпиталь буде проводити психологічні консультації для медичних працівників.

Також передбачається доставка гарячої їжі для малозабезпечених сімей. Шпиталь організував мобільні бригади швидкого реагування, які складаються з медиків та волонтерів для консультування пацієнтів. Мобільні бригади готові консультувати, приїжджати до пацієнтів, і надавати медичну допомогу.

Така послуга доступна від 31 березня 2020 року. Гаряча лінія за тел. 0800 200 112 працюватиме в режимі робочого часу з 9.00 до 18.00 год.

Додатково, Міський центр для осіб похилого віку, Міський центр соціальних служб та Шпиталь ім. А. Шептицького забезпечуватимуть гарячим харчування потребуючих. Людям пропонуватимуть комплексний набір на день, куди входить сніданок, обід і вечеря