Фото: Дія

Від сьогодні можна придбати квитки на потяг через Viber та Telegram

12 Січня 2021 в 16:12

Сьогодні, 12 січня, Укрзалізниця запустила свій перший чат-бот у месенджерах Viber та Telegram. Через них можливі прямий продаж чи повернення квитків, а також замовлення харчування під час поїздки, відображення розкладу руху, інформування про прибуття або запізнення потяга, номер колії тощо. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Укрзалізниця продовжує розвивати свої сервіси та ставати більш клієнтоорієнтованою для пасажирів і бізнесу. Ще влітку 2020-го за моєї ініціативи компанія розпочала здійснювати продаж квитків за 90 днів до дати поїздки, а також запустила програму лояльності для тих, хто подорожує на Інтерсіті+. Сьогодні ж УЗ вперше стартує з власним чат-ботом, який не лише надає довідкову інформацію та зворотний зв’язок, а й наділений функціями продажу чи повернення квитків, замовлення харчування та інших додаткових опцій», – зазначив очільник Міністерства.

Чат-бот доступний трьома мовами: українською, англійською та російською.

Щоб оплатити квиток, потрібно прив’язати платіжну картку в електронному гаманці. Також пасажири можуть використовувати для оплати сервіси Google Pay, Apple Pay та Viber Chatbot Payments.

Наразі в чат-боті можна замовити квитки на швидкісні поїзди Інтерсіті+ та переглянути їхній розклад.

Протестувати роботу сервісу можна за посиланнями: https://vb.me/ukr_railway або https://t.me/Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot.

Проєкт реалізовано спільно з технологічним партнером Visa та Укрзалізниці – компанією Middleware Inc. (США) на базі технології Corezoid Hyperautomation Engine.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де на Сихові будуть екобуси впродовж січня