Фото: 5 канал

В Україні розпочали повернення коштів за пробне ЗНО

1 Липня 2020 в 17:03

Від сьогодні, 1 липня 2020 року, учасники пробного ЗНО можуть отримати гроші, які раніше заплатили за участь у тестуванні. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Кошти повертає МОН спільно з Приватбанком, але лише особам, які реєструвалась для участі у пробному ЗНО. Тобто, мама чи тато замість учасника пробного тестування гроші отримати не можуть.

Щоб кошти повернули, потрібно мати будь-яку картку ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у ПриватБанку має збігатися з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Після надходження грошей учасники отримають SMS-повідомлення від банку.

Якщо банківської картки немає, потрібно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт, або електронну ID-картку.

Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24 та отримати рахунок дистанційно. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.

Програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кур’єрська доставка їжі: з ресторану додому або як це працює?