Фото: galinfo

В сихівському онкоцентрі видалили 30-ти кілограмову пухлину

15 Лютого 2021 в 20:11

Напочатку лютого цього року в стінах Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, що на вул. Гашека, провели надскладну операцію. Шість хірургів кілька годин оперували 47-літню жінку, в ході операції у неї видалили 30-ти кілограмову пухлину.

У пацієнтки В. під час ультразвукового обстеження виявили величезну пухлину в череві, хоч до обстеження жінка була впевнена, що просто набрала зайву вагу. Про наявність пухли жінка довідалась в січні, за кілька днів лікарі провели всі необхідні обстеження та підготували пацієнтку до операції, яка пройшла успішно.

Під час операції хірурги видалили пухлину, що складалася з декількох фрагментів. Понад 6 годин жінку оперували абдомінальні хірурги: завідувач відділення Мирон Огорчак, хірург Юрко Ковальчук, Петро Гиря, анестезіолог Тетяна Новіцька, операційна медсестра Ганна Когут, анестезистка Ірина Бардашевська.

Опісля операції провели гістологічне дослідження видаленої пухлини та виявили рідкісну пухлину черевної порожнини – ліпосаркому. Лікарям вдалось врятувати жінку завдяки вчасно і вдало проведеній операції, рана гоїться без ускладнень. Пацієнтка В. проходить пост операційну реабілітацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де можна допомогти роздати їжу та напої безпритульним у Львові.