Фото: ЛМР

В Музеї історії українського жіночого руху на Сихові проведуть облік експонатів

24 Липня 2020 в 13:58

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив комплекс заходів, які допоможуть покращити діяльності  Музею історії українського жіночого руху на Сихові. Про це повідомили на  сайті ЛМР.

Музей історії українського жіночого руху знаходиться в Сихівському районі на вул. Хуторівка, 24. Колекція музею розповідає про найважливіші події та етапи становлення і розвитку українських жіночих організацій, вивчення творчої спадщини відомих та малознаних представниць українського жіноцтва минулого і сьогодення.

Ідея проведення обліку експонатів для продовження часу їх експлуатації виникла ще у лютому 2017 року, в зв’язку зі сторіччям роботи громадської організації. Ініціатором стала заступниця голови найбільшої жіночої організації «Союзу Українок» у Львові Ростислава Федак, яка приділила велику частину свого життя на цей музей.

«Ми шукали приміщення у центрі і зверталися у кілька музеїв Львова, але так нічого і не знайшли. На Сихові ж нам сказали, що є приміщення на вул. Хуторівка, 24. Там є три кімнати, де ми б хотіли розмісти три експозиції, які б розповідали про різні періоди історії жіночого руху в Україні», — розповіла Ростислава Федак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові створять мурал до 155-ї річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького.