Фото організаторів

У Львові вперше відбудеться «Соціальний форум»

14 Листопада 2019 в 12:02

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 17 листопада вперше організовує  «Соціальний форум», участь в якому безкоштовна. Про це нам повідомили організатори.

У Центрі Шептицького відбудеться «Соціальний форум», під час якого громадські організації та благодійні фонди представлять свою діяльність та послуги, які вони надають. Також для учасників проведуть лекції на актуальні соціальні теми. 

«Дуже багато людей є у складних життєвих обставинах, є люди з інвалідністю, люди, які просто потребують якоїсь елементарної допомоги, і дуже часто не знають, куди звернутися. Тому основна мета форуму — ознайомити мешканців міста з тим, які соціальні послуги надають в нашому місті. Також маємо на меті спільну співпрацю громадських організацій між собою — така співпраця між громадськими організаціями на щорічній основі була би дуже корисною, потрібною, щоби спільно ми могли робити добрі і потрібні речі для мешканців нашого міста», — розповіла Алла Горбач, директорка Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У форумі візьмуть участь громадські організації та благодійні форди, серед яких: благодійна організація «Львівська освітня фундація», благодійний фонд «Dreamers», благодійний фонд «Горіховий дім», ГО «Лярш-Ковчег», ГО «Осоння», БО «Добре серце», БФ «Карітас-Львів УГКЦ», ГО «Турбота в дії» та інші. Поки зголосились до участі 28 громадських організацій і благодійних фондів.

Серед спікерів: бізнес-тренер, місіс Східна Європа 2019 — Ліга Гаркуша, психотерапевт Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» — Христина Гладюк, тренер, керівник Центру Емаус — Юлія Бойко, поведінковий терапевт НРЦ «Джерело» — Тетяна Дудіна, директор Реабілітаційного центру «Назарет» — Тарас Потурай, психолог — Дана Яковенко та інші.

Захід відбудеться у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29а) з 13.00 до 17.00 год. До участі запрошують усіх охочих. Перед початком заходу учасників просять зареєструватись за посиланням — https://docs.google.com/forms/.

Натисніть на фото, щоб подивитись програму форуму.