Фото: Твоє Місто

В автобусах №3А з’явиться можливість безготівкової оплати

18 Вересня 2020 в 11:58

З вівторка, 22 вересня для пасажирів у автобусах №3А з’явиться можливість безготівкової оплати за проїзд. Про це повідомили на офіційному сайті ЛМР.

Уже на цих вихідних в автобусах №3А, що курсує від ТЦ “King Kross Leopolis” по вул. Стрийська до площі Різні, що у центрі Львова, встановлять необхідне обладнання. У вівторок ця опція у тестовому режимі стане можливою для пасажирів.

На сьогодні місто співпрацює з компаніями Easypay і Jetbeep для запровадження безготівкового розрахунку за проїзд у комунальному транспорті.

“Цей сервіс вже два роки працює в електротранспорті і дає змогу розрахуватися за допомогою мобільного додатку Easywollet, включивши bluetooth. В автобусах цей сервіс буде працювати трохи по-іншому. Пристрій для оплати буде лише поруч з водієм, враховуючи те, що в автобусах немає контролерів і контролювати оплату може лише водій транспорту,” — розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Для того, щоб оплатити безготівковим способом, необхідно зайти через передні двері, приставити мобільний телефон з включеним bluetooth до давача, який буде біля водія, та здійснити оплату. Оплата буде автоматична, про перерахування коштів повідомлятимуть відповідні світловий і звуковий сигнали. У випадку, якщо оплата не пройде, спрацьовуватимуть інші відповідні сигнали для інформування пасажира та водія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про заводи Сихівського району. Частина 2.