Фото: Сихів Медіа

В “Арени Львів” з’явилась нова керівниця

2 Грудня 2020 в 13:34

Вчора, 1 грудня, в державного підприємства “Арена Львів”, яке розташовано в Сихівському районі, офіційно з’явилась нова очільниця. Про це розповіли на фейсбук-сторінці найбільшого львівського стадіону.

Цю посаду отримала 33-річна Ольга Манько, яка протягом останніх кількох років очолювала концерн “Медіа управління” та керувала Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Перед керівницею стоїть завдання зберегти та покращити євростадіон та поетапно перетворити його на центр спортивного, культурного та ділового життя нашого міста.

Ольгу Манько колективу “Арена Львів” представив заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Симонов, який завітав до Львова. Керівниця уже приступила до виконання обов’язків.

Щодо попереднього керівника Юрія Майбороди, який керував підприємством з 2018 року, його нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Додамо, що в вересні цього року сума боргів “Арени Львів” становила близько 5 млн гривень. Підприємство уже не перший місяць збиткове та не приносить дохід, а лише накопичує заборгування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний сезон 2020: які є проблеми?