Фото: 5 канал

Відтепер будинки можна утеплювати без дозвільних документів

19 Грудня 2018 в 22:23

Уряд дозволив утеплювати житлові будинки без дозвільних документів. У Мінрегіонбуді сподіваються, щоце сприятиме збільшенню попиту населення на термомодернізацію будівель.

Будівельні роботи з утеплення житлових будинків відтепер не потребуватимуть отримання дозвільних документів. Так прокоментував на засіданні Уряду ухвалення постанови щодо спрощення дозвільних процедур для будівництва і подальшого введення його в експлуатацію Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Прийнятий Закон «Про енергетичну ефективність будівель» та старт роботи Фонду енергоефективності у наступному році сприятиме збільшенню попиту населення на термомодернізацію будівель. І особливо це стосується багатоквартирних житлових будинків. Чим комплекснішою буде термомодернізація будинку, тим більшою буде державна підтримка», — зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, раніше Геннадій Зубко повідомив, що термомодернізація житла за програмами Фонду енергоефективності дасть можливість українським родинам економити від 20% до 60% платежів за газ і тепло.

Нагадаємо, у Львові стартував пілотний — «Енергоефективний район», бюджет якого — 5 мільйонів євро, а тривалість — 4,5 роки. Проект впроваджує Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Пілотним районом для впровадження проекту обрано Сихів. У межах Сихова буде обрано пілотний мікрорайон