Фото: Сихів Медіа

Укрзалізниця презентувала ASMR-потяг на YouTube

31 Травня 2020 в 12:24

“ASMR потяг від Укрзалізниці” – нове відео від «Укрзалізниці», яке 27 травня опублікували на офіційному каналі в YouTube. Як зазначено в описі до відео — звуки потяга для релаксу, сну, роботи та навчання

ASMR – незвичайні поколювання шкіри голови, які можуть бути викликані різними зоровими і слуховими стимулами. ASMR-відео/аудіо в більшості своїй це різноманітні види звукових подразників, таких як шепіт, жування жуйки та постукування, які викликають у певних людей “мозковий оргазм”.

Формат ASMR з’явився у 2010 році, проте набув популярності лише у 2016 році, на сьогодні це не найактуальніший відеоформат, проте все ще є люди, які щодня завантажують аналогічні ролики і ті, хто їх дивляться.

Нове ASMR-відео від Укрзалізниці триває 1 годину 20 хвилин. Творцям відеоролика вдалось передати атмосферу поїздки, адже це ніби ти сидиш біля вікна в поїзді. Складається враження, ніби глядач їде у вагоні, дивиться у вікно на залізничні станції, рейки, природу. Відео рекомендується вмикати, коли погано спиться або важко сконцентруватися.

 

 

«Це наш магічно-гіпнотичний чух-чух — мова залізниці, яка з дитинства є передвісником пригод і особливою колисковою. Тому для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, ми запускаємо особливий ASMR потяг. Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно чи розслабитись перед сном», – додали творці в описі до нового відео на YouTube.

Додамо, що «Укрзалізниця» з 1 червня відновить курсування 42 потягів по Україні, проте жоден з них наразі не зупинятиметься у Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Львівщині не послабили карантин.