У центрі Львова хочуть встановити підземні контейнери для сміття

6 Квітня 2018 в 11:08

 

У Львівській міській раді планують встановити підземні контейнери для сміття у центральній частині міста. Про це розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, пише прес-служба ЛМР.

«Ми опрацювали ідею встановлення підземних контейнерів для сміття і визначили орієнтовно 10-12 локацій у центральній частині міста, де б їх було доцільно встановити. Хочу зауважити, що це не дешево — до 600-800 тисяч гривень», — каже Сергій Бабак.

Перевізник, який буде працювати з цими підземними контейнерами, повинен придбати відповідну техніку, яка буде піднімати ці баки. Тобто це все взаємопов’язані речі. Цією технікою, яка зараз є, не можна працювати.

За словами заступника міського голови, перевізник, який обслуговуватиме ці контейнери, повинне буде придбати відповідну техніку.

На думку Сергій Бабака, інвестори захочуть укласти договори на 5 років, бо їм це має бути вигідно.

Вигляд сміттєвих баків опрацьовуватимуть архітектори.

Спочатку їх планують встановити на 1-2 локаціях на проспекті Свободи, адже там найбільший масив туристів. Також у перспективі вибрали локації на пр. Чорновола, 2, пл. Міцкевича, 8, пл. Ринок, вул. Валовій, 29, вул. Вороного, 20, вул. Кн. Романа, 3, вул. Словацького, 16, та вул. Лесі Українки.