Фото: Сихів Медіа

У Львові встановлять додаткові контейнери для збору органічних відходів

26 Червня 2020 в 12:54

У рамках пілотного проєкту ЛКП «Зелене місто» у Львові за місць проведення проєкту зібрали 7,5 тонн органічних відходів. У зв’язку з цим місто планує встановити додаткові контейнери для збору відходів. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

Ініціатива ЛКП «Зелене місто» дозволяє зменшити витрати на вивіз відходів орієнтовно на 20% для учасників проєкту.
На сьогодні до проєкту долучились мешканці 5 ОСББ Львова, а саме: на вул.Тичини, 15, Лінкольна, 29, Княгині Ольги, 122а, Стрийська, 111 В та Підстригача, 3. Більше про проєкт та перелік відходів, які можна та не можна викидати у спеціальні коричневі баки тут.

«Ідея з роздільним збором органіки себе однозначно виправдала. Радіємо, що не помилилися з учасниками та можемо ствердно сказати, що мешканці цих ОСББ абсолютно готові сортувати такі відходи. І особливо приємно, що за цей місяць з кожним тижнем львів’яни все ретельніше сортували органіку, а це забезпечить якісний компост у підсумку», — розповів керівник проекту, заступник директора «ГрінЕра Україна» Тарас Колодій.

У пресслужбі ЛМР нам повідомили, що найближчим часом в місті з’явиться п’ять нових коричневих контейнерів для органічних відходів. Проте, наразі, ще невідомо за якими саме адресами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отець Андрій Іщак, сихівський духівник – блаженний, що трагічно загинув за віру