Фото: Твоє місто

У Львові та області продовжили карантин до 7 липня

1 Липня 2020 в 11:58

Львівська обласна комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення щодо продовження карантину у Львові та області до 7 липня. Про це повідомили на офіційному сайті Львівської ОДА.

Рішення про продовження карантину до 7 липня комісія ухвалила на останньому засіданні, 30 червня. Уже вкотре головною причиною продовження карантину на Львівщині є стабільно висока кількість звернень та госпіталізованих з COVID-19.

«Ми не можемо послаблювати карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людей, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичної познаки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, у порівнянні з початком пандемії. Львівщина серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину. Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання у джерелі біля Львова.

Цією справою зараз займаються правоохоронні органи. Саме нехтування власною безпекою та карантинними обмеженнями призводять до погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні. Вкотре закликаю мешканців області бути обачними та свідомими, тривалість і суворість карантину залежить від кожного з нас. Життя і здоров’я людей в пріоритеті, тому про послаблення обмежень поки не йдеться», – розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Додамо, що станом на вчора в Львівській області кількість ліжок у лікарнях, що призначені для хворих на коронавірусну інфекцію, складає 44,4% від загальної кількості місць стаціонару.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідчі повідомили про підозру 19-літньому сихівчанину за розбійний напад на валютника