Фото: Community

У Львові створили онлайн-платформу для пошуку волонтерів

16 Листопада 2020 в 16:36

Львів’яни створили платформу Community для волонтерства. На сайті можна заповнити форму та стати волонтером, а також розповісти про потребу в допомозі. Знайти Comunnity можна у Фейсбук та перейшовши за посиланням.

Платформу створили завдяки співпраці Інституту міста та проєктного менеджера Юрія Самборського. Проєкт масштабний та благодійний, у нього багато цілей: об’єднати волонтерів, громадські організації, владу, бізнес та тих, хто потребує допомоги; показати переваги волонтерства та можливість допомогти тим, хто потребує її без посередників, максимально прозоро. А також створити справжнє ком’юніті допомоги, підтримки та розвитку волонтерського руху в місті.

Використовувати платформу Comunnity можуть: громадські організації, ініціативні групи, активісти та спільноти, управління і департаменти ЛМР та районні адміністрації міста, комунальні підприємства та установи, бізнес-установи і громади. Тобто, практично усі, хто бажає долучитись до вирішення проблем у своєму середовищі без отримання за це коштів.

«Ми прагнули зробити максимально просту анкету, яка водночас допоможе нам зрозуміти запит з першого разу. Механізм простий: вибираєте теперішній статус, заповнюєте анкету, протягом 3-х робочих днів отримуєте e-mail з підтвердженням, слідуєте інструкції з електронного листа», — інформують в Інституті міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я_й_ЦЕ” – проєкт про безпеку та сексуальну освіту для дітей.