Фото: ЛМР

У Львові стартував збір пропозицій для розміщення соціальної реклами на 2021 рік

13 Жовтня 2020 в 14:33

Львівська міська рада оголосила про початок прийняття пропозицій щодо розміщення соціальної реклами в місті на 2021 рік. Про це розповіли в відділі промоції міста департаменту «Адміністрація міського голови».

Приймають ініціативи для соцреклами на інформаційних щитах Львова на наступний рік. Останній день прийняття заявок 30 листопада 2020 року.

Подати заявку можуть некомерційні організації, які бажають розмістити соціальну рекламу для висвітлення проєктів, що допомагають у розвитку міста. Аби це зробити потрібно заповнити форму та скерувати лист на ім’я директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Є. Т. Бойка, зареєструвавши його у Центрі надання адміністративних послуг Львова.

У листі-зверненні необхідно вказати:

  • опис програми, у тому числі з обґрунтуванням корисності і доцільності її проведення для міста;
  • готовий проєкт макета реклами з використанням шаблону, який потрібно подати для затвердження у відділ промоції міста департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради за 30 днів до початку встановлення соцреклами. Та надіслати шаблон у форматі jpg на електронну пошту за адресою promo@lvivcity.gov.ua;
  • бажаний період розміщення (повний місяць розміщення триває з 1 по 30/31 число);
    повну назву соціальної реклами;
  • контактну особу, яка є відповідальною за розміщення соціальної реклами зі сторони заявника (телефон, електронна пошта);
  • інформацію, за чий кошт друкуватиметься зображення соціальної реклами.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном (0322) 297−57−80 або електронною поштою promo@lvivcity.gov.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Подаруй тепло нашим захисникам” – благодійна акція Спілки багатодітних Львівщини до Дня захисника України.