Фото: Львівська обласна державна адміністрація

У Львівському онкоцентрі відкрили оновлену консультативну поліклініку

2 Липня 2020 в 15:11

Вчора, 1 липня у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі на вул. Гашека, 2 відкрили оновлену поліклініку.  Про це повідомили на офіційному сайті Львівської обласної держадміністрації.

Щороку у центр за консультативно-діагностичною допомогою звертаються більш ніж 120 пацієнтів. На рак молочної залози в Україні хворіють майже тридцять відсотків усіх онкохворих.

«Для облдержадміністрації, виконавчої влади загалом, важливими є такі речі, як якісна медична послуга. Наше завдання – створити умови для надання цієї послуги. Львівський онкоцентр надає послуги пацієнтам не лише нашої області, а й для усього західного регіону України», — розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

За кошти ЛОДА в поліклініці облаштували сучасні діагностичні кабінети (мамографія, УЗД, рентген-кабінет) та кабінети вузьких спеціалістів (мамолог, онкогінеколог, уролог, торакальний хірург, онкодерматолог, проктолог, онко-ЛОР та інші). 

Після ремонту пацієнти отримали доступ до потужної діагностично-лікувальної бази онкоцентру (КТ, МРТ, ОФЕКТ-КТ, ендоскопія та морфологічні лабораторії). Також в поліклініці з’явився мультидисциплінарний колектив фахівців (онкохірурги, хіміотерапевти, радіологи, морфологи). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кур’єрська доставка їжі: з ресторану додому або як це працює?