Фото: shutterstock

У Львові створять відділ інспекторів з паркування

15 Травня 2018 в 09:52

При управлінні безпеки і управлінні транспорту міськради Львова буде створено відділ інспекторів з паркування. Про повідомляє прес-служба ЛМР.

Відповідно до законодавства, інспектори мають пройти навчання щодо знання Конституції та правил дорожнього руху і відбір. Кандидати повинні мати вищу освіту.

«Ми вже відбираємо таких людей. У Львові створена робоча група на чолі з заступником міського голови з питань ЖКГ. Зроблена дорожня карта. Є багато запитань стосовно автомобілів передусім на іноземній реєстрації. Тому що на місці виписати протокол власнику, саме власнику, а не водію, досить проблематично», – сказав очільник управління безпеки міста Юрій Діль.

За його словами, у новому реєстрі МВС має бути база, із доступом до інформації про власника автомобіля. Майбутні інспектори з паркування будуть мати доступ до цієї бази. Кожен із них матиме електронний пристрій, наділений фото- і відеофіксацією та прив’язкою до GPS-координат.

Нагадаємо, 29 березня Президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким змінюються правила паркування автомобілів та відповідальність за неналежне паркування.