Фото: Еспресо.TV

Скільки коштуватимуть квитки на Форум видавців

8 Серпня 2018 в 14:26

Організатори 25-го «Форуму Видавців» у Львові оприлюднили вартість квитків на форум. Відвідувачі можуть придбати одноденний разовий квиток, квиток на чотири дні, пільговий студентський, квиток на «Ніч поезії та музики non-stop» та Book forum card.

Ціна квитка на один день відвідування Форуму становить 50 гривень, на 4 дні — 100 гривень, «Ніч поезії та музики non-stop» — 250 та ін.

Крім цього, за передплатою можна купити квитки дешевше — до 27 серпня на сайті Форуму видавців.

Безкоштовно потрапити на книжковий форум зможуть працівники закладів освіти та профільних управлінь міської та обласної влади за попередньою реєстрацією на сайті, працівники бібліотек, громадські активісти у галузі культури та освіти, автори, перекладачі та книговидавці. Також право на безкоштовний вхід на форум мають діти до 16 років, люди з інвалідністю, військовослужбовці, учасники АТО та пенсіонери.

Нагадаємо, ювілейний  25-й «Форум Видавців» відбудеться з 19 по 23 вересня у Львові. Його цьогорічною фокусною темою буде «Ринок Свободи»: критерії визначення ціни на свободу, спекуляції поняттям свободи в пропаганді та уявлення про свободу загалом. Спеціальними гостями книжкового ярмарку стануть дві відомі американські історикині — дослідниця Східної Європи Марсі Шор та редакторка The Economist та лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум.