Візуалізація: Юліан Чаплінський / facebook.com

На будівництво Палацу спорту на Сихові оголосили міжнародний тендер майже за мільярд

12 Листопада 2018 в 11:30

9 листопада у системі публічних закупівель Prozorro з’явився міжнародний тендер на будівництво Палацу ігрових видів спорту на просп. Червоної Калини. Оголошена вартість — понад 961 мільйон гривень.

Переможця мають визначити до 15 січня 2019 року. Він повинен буде розчистити територію, на якій знаходитиметься Палац, збудувати споруду відповідно до проекту (трибуни, кафе, лижний спуск на криші тощо). Крім того,  переможець також має облаштувати довколишню територію: дитячий майданчик, лавки, урни, газон, висадити дерева та ін.

Завершити роботи мають 1 грудня 2023 року.

Нагадаємо, місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс. У 2017 році було проведено Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві «Сихів». Переможцем конкурсу стала ТАМ «Кудін». У рамках проекту запропонували використати дах споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол, волейбол, водне поло.