Фото: Варіанти

Стали відомі деталі проектування Палацу спорту на просп. Червоної Калини

9 Червня 2018 в 09:36

За словами представника компанії-переможця, на стадію «Проект» необхідно 2,5 місяці, ще стільки ж часу потрібно на експертизу.

8 червня відбулося засідання робочої групи для врегулювання питань будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові).

За словами депутата ЛМР Романа Іванціва, з державного бюджету Львову мають виділити субвенцію у розмірі 27 млн грн на будівництво. Ще 5 міст України отримають аналогічну субвенцію. Відтак, міста через 2 місяці повинні подати готові проекти спортивних комплексів, щоби ще цього року розпочати підготовчі будівельні роботи.

Однак Віктор Кудін, представник команди-переможця ТАМ «КУДІН», зазначив, що тільки на стадію «Проект» необхідно 2,5 місяці, ще стільки ж часу потрібно на експертизу.

Відтак, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський запропонував опрацювати можливість стадійної реалізації проекту.

«Вихідні дані на проектування вже видані. Але треба врахувати складність об’єкту. До прикладу, бібліотеку УКУ проектували 4 роки. Ймовірно, кошти з державної субвенції можна використати на інженерні мережі, на трансформаторну підстанцію тощо», — зазначив Юліан Чаплінський.

Крім того, він наголосив, що потрібно також вирішити питання з автостоянкою.

Наступне засідання робочої групи відбудеться 22 червня.

Нагадаємо, місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс. У 2017 році було проведено Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві «Сихів». Переможцем конкурсу стала ТАМ «Кудін». У рамках проекту запропонували використати дах споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол, волейбол, водне поло.