Тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові відмінили

3 Грудня 2018 в 21:39

Тендерний комітет ЛКП «Палац ігрових видів спорту» скасував міжнародний тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.

Зі слів голови тендерного комітету Ігоря Самотія, проект визнали надто дорогим на останньому засіданні робочої групи. Тепер його мають доопрацювати, аби зменшити вартість, яка сьогодні становить 961,7 млн грн.

Нагадаємо, місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс. У 2017 році було проведено Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві «Сихів». Переможцем конкурсу стала ТАМ «Кудін». У рамках проекту запропонували використати дах споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол, волейбол, водне поло.

Зазначимо, що з 3 грудня Палац спорту очолив Роман Познанський. До цього посадовець був виконуючим обов’язки керівника «Львівавтодору».