Фото: архів Lviv IT Cluster

Львівський ІТ Кластер шукає студентські інноваційні проекти

21 Січня 2019 в 20:48

До 10 лютого триває набір на участь у батлі студентських інноваційних проектів Tech Battle — можливість для студентів інноваційних програм Кластеру презентувати свої проекти та отримати фінансування на реалізацію ідей.

Львівський ІТ Кластер вперше проводить змагання серед студентських проектів інноваційних навчальних програм. До 10 лютого триває реєстрація проектів на участь у конкурсі: для участі потрібно надати опис та ідею проекту, описати рівень реалізації задуму, розказати про команду, цільову аудиторію продукту та розписати план використання залучених коштів. Максимальна кількість учасників команди — 6 людей.

15 лютого за результатами заявок буде обрано та оголошено півфіналістів. У півфіналі, обрані команди пітчитимуть свої проекти та доводитимуть журі, що саме їхня бізнес-ідея найкраща. Журі оберуть фіналістів, які зіткнуться в останньому батлі за цінні призи та фінансування власних ідей.

Призовий фонд Tech Battle становить 50 тисяч гривень. 6 березня відбудеться фінал батлу. У складі журі будуть представники компаній львівського І Т Кластеру та партнери програм. Проект, що посяде перше місце, отримає 25,000 грн, друге і третє місце отримають 15 і 10 тисяч гривень відповідно.

Реєстрація тут.