Фото: Сихів Медіа

Тариф на проїзд в громадському транспорті Львова ймовірно зросте

5 Квітня 2021 в 16:21

Мер Львова Андрій Садовий розповів, що питання підняття тарифу на проїзд в громадському транспорті перебуває на погодженні в Антимонопольному комітеті. Найімовірніше, що вартість зросте до 10 грн.

«14 грн – це були побажання перевізників, єдиний компроміс, на який ми сьогодні зійшлись – це десь 10 грн. Зараз Антимонопольний комітет дасть свої погодження, можливо ця сума буде фінальна, але треба дочекатись їхнього рішення. Я вважаю, що підняття палива, електроенергії, заробітної платні – нема ради, ми і так дотуємо весь громадський транспорт», – прокоментував Андрій Садовий.

Додамо, що 25 березня комісія законності Львівської міської ради розглянула питання підняття тарифів на проїзд, проте його не підтримали депутати. В комісії зазначили, що для підняття ціни необхідні фінансові розрахунки, які об’єктивно фіксують усі витрати та доходи перевізників. Оскільки в львівському громадському транспорті не квитків встановити точну кількість перевезень пасажирів неможливо. Більше про засідання комісії тут.

Попередньо, 12 березня, львівські перевізники запропонували економічно обґрунтований тариф в розмірі 14. Проте місто обрало тариф 10 грн на проїзд у автобусах і 10 грн на проїзд в електротранспорті, за умови купівлі квитка у водія, або 9 грн при купівлі квитка в кіосках, та 8 грн 50 копійок при купівлі через електронні сервіси — QR-коди Приват24, SMS, Bluetooth, або термінали самообслуговування IBOX та EasyPay.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові почали встановлення валідаторів.