Фото: Сихів Медіа

Бачата на Сихові: мешканців та гостей району запрошують на танці

14 Липня 2019 в 13:59

14 липня,  команда «Сихів.Медіа» запрошує всіх сусідів та гостей Сихова у Сквер Гідності (пр.Червоної Калини, 105-109) о 19.00 на танці. 

Команда «Сихів.Медіа» вперше підготувала проект «Танці на Сихові», аби активно та якісно проводити своє дозвілля у недільний вечір. «Сихів найбільший район Львова, чудова та комфортна локація для проживання. Команда Сихів Медіа підготувала кілька проектів для якісного та активного дозвілля. Один з таких проектів «Танці на Сихові». Саме сьогодні вперше запускаємо такий захід. Очікуються виступи трьох шкіл популярних стилів танцю. Для дітей та дорослих розроблені майстер-класи тому приходьте до нас усією сім’єю», ‒ розповідає організатор Святослав Петровський.

Програма заходу. 
19:30 – 19:40 – вступне слово
19:40 -20:10 – виступ танцювальної групи 
20:15 – 20:25 – батл по брейкдансу
20:30 – майстер-клас з бачати

Партнери події: студія сучасної хореографії Dance company, Bachata dance school,  Pantera dance studio . «Ще дві танцювальні організації бажають співпрацювати з нами, надіємось, що така ініціатива існуватиме на постійній основі. Просимо переглядати наші події на Сихів Медіа», ‒ додає Святослав Петровський. 

Добавимо нових барв Сихову ‒ разом!