Фото: Еспресо 

Cьогодні відбудуться дебати кандидатів у мери Львова

18 Листопада 2020 в 15:41

У середу, 18 листопада, о 19:25 розпочнуться теледебати між кандидатами у мери Львова. Чинний голова міста Андрій Садовий разом із народним депутатом Олегом Синюткою спілкуватимуться у прямому ефірі протягом 90 хвилин.
 
Програма передбачає вступне слово від претендентів на голову Львівської ОТГ, блоки запитань одне одному, відповіді на запитання журналістів та фінальні промови. Пряму трансляцію можна переглянути на телеканалі UA:ЛЬВІВ, а також телехабі “Твоє місто”, як зазначає 032.ua.
 
Паралельно з трансляцією дебатів, о 19:00, розпочнеться ефір на “Твоє місто”, де експерти Наталія Зайцева-Чіпак, Оксана Дащаківська, Микола Бучин, Юрій Підлісний та Соломія Кривенко аналізуватимуть промови Садового та Синютки, верифікуватимуть факти у їхніх заявах, а також обговорюватимуть вибори-2020.
 
Додамо, що Андрій Садовий погодився на участь у теледебатах ще 6 листопада. Тоді, коли Олег Синютка дав остаточну відповідь лише 11 листопада, адже вказував на “порушення законодавства”. Опісля, народний депутат зазначив, що “безумовно зацікавлений взяти участь у такому проєкті”.